Ulti Clocks content
Баннер
Баннер

Статистика посещений

Просмотры материалов : 1236441
Сейчас 124 гостей онлайн

 

 

Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість безоплатної передачі в установленому порядку транспортних засобів Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість безоплатної передачі Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість безоплатної передачі основних засобів Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість передачі основних засобів ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ГРАЖДАН, ПРИЕХАВШИХ ИЗ АР КРЫМ, СЕВАСТОПОЛЯ, ИЗ ДОНЕЦКОЙ И ЛУГАНСКОЙ ОБЛАСТЕЙ| Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість передачі основних засобів Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість передачі основних засобів Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість передачі основних засобів |Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про виявлення можливих фрахтівників для укладення договорів фрахтування зазначених плавзасобів Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість передачі основних засобів Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість передачі основних засобів |С 31 марта будут изменены телефоны приемной директора ГП "Измаильский морской торговый порт"с 2-56-01 на 2-04-95 и диспетчерской по оперативной работе и суточного планирования с 2-53-00 на 2-04-88. Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість передачі основних засобів Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість безоплатної передачі в установленому порядку плавзасобів флоту портового Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість безоплатної передачі основних засобів | Приглашаем Вас провести юбилеи, дни рождения, свадьбы и другие торжества в ресторане «Нептун». Тел. 90-856 Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість передачі, в установленому порядку, в бербоут-чартер буксира-штовхача т/х «Портовый-27». Оголошення стосовно транспортних засобів. Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість безоплатної передачі основних засобів Передача засобів, які обліковуються на балансі ДП «ІЗМ МТП» Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість передачі основних засобів Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість безоплатної передачі основних засобів | Информация Учебно-курсового комбината порта Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» повідомляє про можливість безоплатної передачі основних засобів
Торгівля людьми - не міф (до світового дню протидії торгівлі людьми (30 липня)) PDF Печать E-mail
Отрасль
20.07.2018 16:00

Нам здається, що торгівля людьми та рабовласництво - це слова, що застаріли ще в минулому столітті. 

Але, на жаль, навіть за наших часів у світі є такі явища, як експлуатація дітей у жебрацтві, торгівля людьми (як дорослими, так і дітьми), використання неповнолітніх у проституції, трудова експлуатація (від неї постраждали 91% жертв в Україні), трудове та сексуальне рабство, використання дітей у військових конфліктах.

Саме тому кожному з нас треба запам'ятати дуже важливі правила - бути обережними при підготовці до подорожі (18% постраждалих від торгівлі людьми в Україні - люди з вищою освітою), жінкам треба бути ще обережнішими (четверо з п'яти постраждалих від рабства в світі - жінки, в Україні чоловіки та жінки постраждали однаково), не подавати гроші дітям, що жебракують (бо це - не допомога!). 

Запам'ятайте: примус до праці шляхом обману, шантажу чи насильства - це злочин! Якщо вам відомі такі випадки, дзвоніть: 527 чи 0800 505 501 (гаряча лінія з питань міграції та протидії торгівлі людьми). 

[70XC] trade

Хто завгодно, незалежно від віку, статі чи освіти, може постраждати від обману, шантажу чи насильства. Звенутися за допомогою - це не слабкість! Ми можемо припинити експлуатацію дітей!

 

   Все содержание сайта www.izmport.com.ua охраняется авторским правом как информационный продукт, созданный коллективным творческим трудом в соответствии с законодательством Украины об авторском праве и смежных правах. Допускается копирование, публикование или иное использование материалов, загруженных с сайта www.izmport.com.ua, при условии ссылки (для интернет-изданий – гиперссылки) на www.izmport.com.ua

Отдел связей с общественностью и СМИ Измаильского морского торгового порта. Тел. (04841) 9-80-10.